Akce v roce 2018

DUBEN

Dalším autorským čtením bylo z knihy Když draka bolí hlava. Knihu představil Petr Šiška, který tento titul napsal dohromady se známým slovenským režisérem Dušanem Rapošem.
www.klimkovice.knihovna.cz/fotogalerie/petr-siska-v-knihovne/

Pokračujeme v autorských čteních a dalčí v pořadí byla beseda se Zuzanou Pospíšilovou z Bílovce. Děti s napětím poslouchaly vyprávění dobrodužného příběhu Uf, oni přistáli a Vesmírné kameny, nebo se dozvěděly, že i sousedka může být třeba čarodějnice. www.klimkovice.knihovna.cz/fotogalerie/zuzana-pospisilova-v-knihovne/

BŘEZEN

Dne 28. března proběhlo v knihovně první autorské čtení z cyklu: "Hádej, kdo mi dnes bude číst?", a tím prvním byl fulnecký rodák Milan Barbořík. Dětem představil svou knihu Terezka, princezna z Fulneka.
www.klimkovice.knihovna.cz/fotogalerie/hadej-kdo-mi-dnes-bude-cist2/

 

 
 
 
 
ÚNOR 

Výtvarná a literární díla byla v knihovně odevzdána a komise vybere ty nejlepší. Bude to volba nesnadná, protože se dětem výkresy povedly. Fantazie dětí byla velká a některé známé budovy v Klimkovicích přežijí i 100 let. www.klimkovice.knihovna.cz/klimkovice-2118-soutez/

 

 
 
 
LEDEN

Během měsíce ledna si návštěvníci knihovny mohli prostřednictvím výstavy, osvěžit dějiny knihoven, knihtisku a vše co se týká knihy. Putovní výstavu připravila spisovatelka Klára Smolíková.

www.klimkovice.knihovna.cz/fotogalerie/spolkla-me-kniha-vystava/

Kontakt

Městská knihovna Klimkovice Lidická 5
Klimkovice
742 83
tel. 556 420 118 knihovna@mesto-klimkovice.cz